TV/SAT

Internet Wi-Fi

Sauna

Klimatyzacja

Sejf

Winda

Parking monitorowany

Plac zabaw

System alarmowy

+48 504 461 641

+48 94 716 42 47

REZERWACJA

 

Dane do wpłat:

Apartament Silver

78-132 Grzybowo

ul. Spacerowa 10/6

 

mBank

nr konta: 82 1140 2004 0000 3802 7498 3698

Tytuł wpłaty:

„ Zadatek za pobyt w Apartamencie SILVER w terminie od………do………

 

Rezerwacja zadatkowa

  1. Rezerwacja  Apartamentu wymaga wpłaty zadatku w wysokości 30% wartości rezerwacji. Zadatek winien być uiszczony na podane konto bankowe. Zadatek powinien być wpłacony w ciągu 72 godzin od chwili złożenia rezerwacji.  Rezerwacja  uzyskuje status „ostatecznej” w momencie otrzymania wpłaty na podane konto bankowe. Brak wpłaty oznacza odstąpienie od Najmu.
  2. Dokonując rezerwacji należy również przesłać drogą e-mailową imię, nazwisko osoby dokonującej rezerwacji, datę pobytu, telefon kontaktowy oraz całą wartość rezerwacji.
  3. Po dokonaniu rezerwacji i wpłacie zadatku, o którym mowa powyżej, Gość otrzyma informacje, które będą zawierały wszystkie dane konieczne do realizacji pobytu, a w szczególności dane kontaktowe osoby, która w dniu przyjazdu przekaże klucze. W dniu rozpoczęcia pobytu Gość jest zobowiązany zapłacić pozostałą kwotę (różnica pomiędzy całkowitą kwotą rezerwacji a kwotą zaliczki) należności za wynajem osobie wskazanej w informacji lub okazać potwierdzenie przelewu kwoty pozostałej do zapłaty.  W przypadku rezygnacji z najmu wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

 

Rezerwacja zadatkowa - last minute

  1. Rezerwacja last minute jest rezerwacją wymagającą dodatkowo przesłania e-mailem potwierdzenia z dokonania wpłaty zadatku pod rygorem jej anulowania. Przez rezerwację last minute rozumiana jest rezerwacja na mniej niż 72 godziny przed datą przyjazdu. Pozostałe zasady rezerwacji nie ulegają zmianie.